Detalji ponude:
NazivPoziv za prikupljanje pismenih ponudaStatusRok za dražbu prošao
SudTrgovački sud u ZagrebuBroj postupka
Stečajni dužnikSAT EKSPERT d.o.o. - Borongajska cesta 81C, ZagrebStečajni upraviteljVišnja Petrušić - Đorđićeva 3B, Zagreb
Kategorija imovinePokretnineVrsta imovine
Rok za ponudu03.12.2025.Datum dražbe12.12.2025.
Novi datum za ponudeNovi datum dražbe
Vrijednost15.030,05 EUR (109.115,16 HRK)
(Zaliha tonera, prema stanju skladišta na dan 25.04.2024)
  
Napomena12.12.2025. u 12,00 - otvaranje ponuda
Oglas:

SAT EKSPERT d.o.o. u stečaju
Zagreb (Grad Zagreb), Borongajska cesta 81 C
OIB: 45307134980, MBS: 080587154, 
 
 
Predmet posl.br.: St-2383/2023 - TS Zagreb


OGLAS

Stečajni upravitelj u stečajnom postupku posl.br. St-2383/2023 koji se vodi kod Trgovačkog suda u Zagrebu, nad dužnikom SAT EKSPERT d.o.o. u stečaju, Zagreb (Grad Zagreb), Borongajska cesta 81C, OIB: 45307134980, MBS: 080587154, sukladno odluci skupštine vjerovnika od 11. lipnja 2025. godine, oglašava
 
TREĆU PRODAJU POKRETNINA STEČAJNOG DUŽNIKA
PRIKUPLJANJEM PISANIH PONUDA

 
Predmet prodaje:

Prodaje se zaliha tonera - prema Stanju skladišta na dan 25.04.2024. godine,  ukupne utvrđene vrijednosti u iznosu od 18.787,57 EUR.
 
Toneri se prodaju skupno kao cjelina ili po kataloškom broju za čitavu količinu.
 
Uvjeti prodaje:

I. Zaliha tonera se prodaje prikupljanjem pisanih ponuda koje se dostavljaju na adresu stečajnog upravitelja: Višnja Petrušić, Đorđićeva ulica 3 B, 10000 Zagreb, s naznakom “PONUDA ZA KUPNJU ZALIHE TONERA – SAT EKSPERT d.o.o. u stečaju  - NE OTVARATI”.

II. Ponude se dostavljaju preporučenom pošiljkom u zatvorenoj omotnici, a ponuda treba sadržavati:

a) podatke o ponuditelju: ime i prezime/ naziv ponuditelja, prebivalište/sjedište i adresu ponuditelja, OIB, te podatke za kontakt (broj telefona/mobitela; e-mail adresa, broj bankovnog računa ponuditelja),
b) ponuđeni iznos kupoprodajne cijene, koja ne smije biti manja od početne cijene,
c) potpis ponuditelja,
d) dokaz o uplati jamčevine.

III. Pokretnine - zaliha tonera se prodaje po početnoj cijeni u iznosu od 15.030,05 EUR.

U početnu cijenu je uračunat PDV.
Sve poreze, pristojbe i druga davanja u svezi s prodajom snosi u cijelosti kupac.
  
IV. Ponuditelj je dužan uplatiti jamčevinu u iznosu od 10% od utvrđene cijene pokretnine, odnosno iznos od 1.878,75 EUR do 28.11.2025. godine na transakcijski račun stečajnog dužnik, HR6323900011101520552 otvoren kod Hrvatske poštanske banke d.d., opis plaćanja: jamčevina u predmetu St-2383/2023 - za zalihu tonera, uz upis OIB-a ponuditelja u pozivu na broj te dostaviti dokaz o uplati jamčevine na mail: stecajniupravitelji3b@gmail.com
Dokaz o uplati jamčevine je potrebno dostaviti i uz ponudu.
 
V. Rok za dostavu ponuda je 03.12.2025. (datum predaje preporučene pošiljke smatra se danom primitka ponude).
 
Ponude koje nisu pristigle u roku, za koje se utvrdi da nije uplaćena jamčevina ili ne udovoljavaju ostalim uvjetima iz ovog oglasa neće se razmatrati.
 
Pokretnina će se prodati ako pristigne i samo jedna ponuda koja udovoljava svim elementima oglasa.

VI. Ponuditelj koji ne uplati u cijelosti kupoprodajnu cijenu u roku 30 dana od prihvata ponude, smatrat će se da je odustao od ponude, te nema pravo na povrat jamčevine.

U slučaju odustanka, ako je ponudu dostavilo više ponuditelja, prihvatit će se sljedeća najpovoljnija ponuda na način da će sljedećem najpovoljnijem ponuditelju stečajni upravitelj dostaviti prihvat ponude.

Najpovoljnijom pisanom ponudom smatra se ona ponuda u kojoj je ponuđena najviša kupoprodajna cijena, a koja nikako ne smije biti manja od početne cijene u iznosu od 15.030,05 EUR.

VII. Kupcu će se plaćena jamčevina uračunati u cijenu, a ostalima ponuditeljima će biti vraćena u roku 8 dana od prihvaćanja najpovoljnije ponude.

VIII. Ponuditelj čija se ponuda prihvati kao najpovoljnija dužan je u roku od 30 dana od dana prihvaćanja ponude, na isti žiro račun kao i za uplatu jamčevine, uplatiti preostali dio kupoprodajnog iznosa iz ponude. Ovaj rok se smatra bitnim sastojkom i propuštanjem roka smatra se da je ponuditelj odustao od ponude.

IX. Otvaranje ponuda izvršit će se dana 12.12.2025. godine u 12,00 h u uredu stečajne upraviteljice Višnje Petrušić, na adresi: Đorđićeva ulica 3 B, 10000 Zagreb.

Svi ponuditelji ili njihovi punomoćnici imaju pravo prisustvovati otvaranju ponuda.

Odmah prilikom otvaranja ponuda zapisnikom će se utvrditi najpovoljnija ponuda te će se odmah najpovoljnijem ponuditelju i u pisanom obliku izdati prihvat ponude.
Otvaranju ponuda i potpisivanju zapisnika prisustvovat će dvoje nepristranih svjedoka koji nisu ni na koji način uključeni u predmetni stečajni postupak ili nadmetanje za kupnju predmetne pokretnine.

Ukoliko prispiju dvije ili više istovjetnih valjanih ponuda tada će se između tih ponuditelja koji su ponudili identične iznose održati usmeno nadmetanje po načelu « tko da više », u uredu stečajnog upravitelja uz sastavljanje zapisnika o usmenom nadmetanju i prisustvo dvojice svjedoka. Usmeno nadmetanje će se održati na dan otvaranja ponuda.

X. U roku 8 dana od uplate cjelokupne kupoprodajne cijene stečajni upravitelj će izdati račun za kupljenu pokretninu.
 
XI. Prodaja se vrši po načelu "viđeno-kupljeno" te se naknadni prigovori i reklamacije neće uvažiti.

XII. Za dodatne informacije moguće je obratiti se stečajnom upravitelju putem maila: stecajniupravitelji3b@gmail.com ili na mob.: 091-898-2341.

Ovaj oglas objavit će se na mrežnim stranicama Web-stečaj - Sudačka mreža te na portalu INDEKS.HR.
Datoteka
Obrazac za dostavu oglasa na WEB stecaj-zaliha tonera_ III oglas.pdf
Oglas za treću prodaju pokretnine prikupljanjem pisanih ponuda.pdf
Stanje skladišta_25.04.2024..pdf
Ostale ponude za prikazanog dužnika
  DražbaOstali podaciStečajni upraviteljVrsta ponude 
120.03.2026SAT EKSPERT d.o.o. , ZagrebVišnja PetrušićPoziv za prikupljanje pismenih ponudaopširnije 
230.01.2026SAT EKSPERT d.o.o. , ZagrebVišnja PetrušićPoziv za prikupljanje pismenih ponudaopširnije 
331.10.2025SAT EKSPERT d.o.o. , ZagrebVišnja PetrušićPoziv za prikupljanje pismenih ponudaopširnije 
412.09.2025SAT EKSPERT d.o.o. , ZagrebVišnja PetrušićPoziv za prikupljanje pismenih ponudaopširnije 
531.07.2025SAT EKSPERT d.o.o. , ZagrebVišnja PetrušićPoziv za prikupljanje pismenih ponudaopširnije 
 # 5 (50/5)

Pretraga ponuda

Pretraži u tekstu
Sud
Kategorija imovine


Stečajni dužnik
Stečajni upravitelj
Status